O munosu

O munosu


 

O MUNOSu

Společnost MUNOS byla založena v roce 1994 a její aktuální sídlo je v městečku Brtnice. Po celou dobu své existence si udržuje přední pozici mezi evropskými výrobci kabelových navijáků a prodlužovacích kabelů. Významnou pozici má především na českém a středoevropském trhu. Tohoto postavení dosáhla nejen trvalým důrazem na kvalitu celé své produkce, ale i schopností přizpůsobit vyráběný sortiment produktů požadavkům svých zákazníků. Nedílnou součástí této strategie je také trvalá snaha o zachování konkurenceschopných cen produktů uváděných na trh pod registrovanou značkou MUNOS.

 

Produkce

Společnost MUNOS aktuálně vyrábí 5 výrobních řad produktů. Jedná se o řady BASIC, HOBBY, ELITE, PROFI a SCHILL. Jednotlivé řady produktů, jak již jejich názvy prozrazují, jsou určeny pro širokou škálu použití. Od domácností až po průmysl a stavebnictví.  Řada SCHILL se kompletuje ze špičkových komponentů předního německého výrobce kabelových navijáků, společnosti SCHILL. Všechny naše produkty jsou konstruovány a vyráběny dle aktuálních požadavků českých a evropských norem. Jejich 100% výstupní kontrola se pak spolu s používanými materiály podílí na trvale vysoké úrovni kvality celé produkce.

 

Zastoupení SCHILL

Společnost MUNOS je distribučním partnerem předního světového výrobce speciálních kabelových navijáků, německé společnosti SCHILL GmbH & Co. KG pro Českou i Slovenskou republiku. Kompletní sortiment produktů této společnosti si můžete vybrat také přímo z jejich katalogu.

 

Dostupnost

Společnost MUNOS  své produkty uvádí na trh především prostřednictvím DIY obchodních řetězců (aktuálně OBI, Hornbach a Bauhaus), elektrotechnických velkoobchodů, internetových obchodů (MALL.CZ) a také široké sítě speciálních prodejen nářadí nebo zahradní techniky.

 

MUNOS - Český výrobce kabelových navijáků a prodlužovacích kabelů

 

<< zpět

Fotogalerie

 

 

MUNOS. Kabelové navijáky a prodlužovací kabely nejvyšší kvality.
info / mapa stránek
MUNOS je registrovanou značkou MUNOS, spol. s r. o., CZ
© 2002 - 2024, technické a programové změny vyhrazeny